top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Стилі Тайського Традиційного масажу

Оновлено: 7 вер. 2023 р.

Ви чули, що існує різні стилі тайського масажу?

Розповідаємо. "Південний стиль" Тайського масажу зародився в столиці Таїланду - Бангкок, в південній частині країни, а саме в Школі Ват По при знаменитому Храмі Wat Photaram, який згідно з Указом Короля, Рама 1 в 1793 був оновлений і перейменований в Wat Pho і набув значення як Храм Медичних Знань. Це була перша Школа Тайського Традиційного Масажу в Королівстві Таїланд і досі вважається найвідомішою та найавторитетнішою Школою Тайського Традиційного Масажу. Техніки масажу включають більше розтягуючих технік і виконується більш інтенсивно.


"Північний стиль" зародився набагато пізніше, на півночі країни, в місті Чіанг - травень, яка вважається «Північною Столицею» Таїланду. Тут набула свого розвитку Північна школа, або Північний стиль Тайського масажу під назвою NUAD BO-RARN.

Північний стиль вважається більш м'яким і комфортним для чутливих людей, також з великою кількістю розтяжок йога, за рахунок яких цю техніку прозвали «пасивна йога» або «йога-масаж». Головним навчальним центром Північного стилю нещодавно був Старий медичний госпіталь ім. Дживаго Кумарапая.

На сьогодні, поряд з ним, вже відкрито низку відомих шкіл, які пропонують навчання Тайському Традиційному Масажу на високому рівні, а також деякі з них мають Міжнародний статус, беручи бажаючих з усіх країн Світу.


Отже. Згідно з інформацією стародавніх писань вчителів, Тайський Традиційний Масаж не був поділений на будь-які техніки або стилі. Є певні варіації роботи майстрів, їх особисті уподобання, але суть виконання масажу завжди була і є одна – робота з 10 Енергетичних Ліній Sen Sib із застосуванням унікальних, красивих, а найголовніше – ефективних методів пасивної йоги для клієнта – Yoga stretching.

стиль Тайського масажу
Стилі Тайського Традиційного масажу

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page