top of page
 • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Тайська рефлексологія стоп для вагітних

Оновлено: 7 вер.

Тайська рефлексологія стоп - унікальна техніка масажу, яка була створена понад 700 років тому. Ця техніка масажу корисна всім, а також, і для майбутніх мам.

Але цей вид масажу треба адаптовувати для врахування потреб майбутніх матерів та забезпечення їхнього комфорту та безпеки.

Ось деякі ключові аспекти Тайського рефлексологічного масажу для вагітних:

 1. Положення: Під час тайського масажу для вагітних, жінка зазвичай розташовується на спині з підтримкою спеціальних подушок та підкладок, щоб забезпечити комфорт та безпеку для неї і її майбутньої дитини. Важливо використовувати правильне положення, щоб уникнути надмірного тиску на живіт вагітної жінки.

 2. Техніки масажу: Тайський масаж для вагітних використовує ніжні, ділячі рухи, які спрямовані на розслаблення м'язів, покращення циркуляції та зменшення болю у спині та ногах, що часто виникає під час вагітності. Тому, під час масажу Тайської рефлексології, для майбутніх мам можна використовувати великий палець, а не рефлексологічну паличку. А також виконувати меншу кількість рухів та з несильним натисканням.

 3. Виключення деяких областей: Під час масажу для вагітних зазвичай уникають областей, які можуть бути чутливими або мають потенційно негативний вплив на вагітність. Наприклад, деякі точки на ногах, які використовуються в звичайному Тайському масажі, можуть бути пропущені.

 4. Спеціальні масажні олії: Для масажу вагітних часто використовують спеціальні масажні олії, які не мають агресивних ароматів або хімічних речовин, що можуть бути небезпечними для майбутньої матері та її дитини.

 5. Емоційна підтримка: Тайський рефлексологичний масаж для вагітних також може включати аспекти психологічної підтримки, такі як розмови або музика релаксації, що допомагають вагітній жінці зняти стрес і покращити емоційний стан.


Тайська рефлексологія стоп для вагітних може мати різні позитивні результати для майбутніх матерів. Ось деякі з них:

 1. Зняття стресу і розслаблення: Масаж допомагає вагітним жінкам зняти стрес, покращити настрій і розслабитися. Це особливо важливо в період вагітності, коли можуть виникати емоційні коливання та стрес.

 2. Зменшення болю і дискомфорту: Тайський рефлексологічний масаж спрямований на активні точки на стопах, які пов'язані з різними частинами тіла. Він може допомогти зменшити біль та дискомфорт, особливо у спині, ногах і стопах, що часто виникає внаслідок збільшеного навантаження на ці ділянки тіла під час вагітності.

 3. Покращення кровообігу: Масаж сприяє покращенню кровообігу, що може бути корисним для забезпечення достатнього кисню та поживних речовин для майбутньої дитини та зменшення набряків.

 4. Покращення роботи лімфотичної системи: Зниження набряку ніг і стоп, результат якого може триматися 3/4 дня. Відчуття комфорту та легкості в ногах після масажу..

 5. Покращення сну: Розслаблення, яке надає масаж, може сприяти кращому сну для вагітних жінок, особливо тих, хто стикається з безсонням або переривчастим сном.

 6. Психологічний комфорт: Важливий аспект вагітності - це психологічний комфорт майбутньої матері. Масаж може допомогти зберегти спокій та позитивний стан душі.

 7. Підготовка до пологів: Деякі люди вважають, що рефлексологічний масаж може допомогти стимулювати точки, пов'язані з пологами, і підготувати жіночий організм до цього процесу.


Що ПОВИНЕН знати майстер при виконанні Тайської Рефлексології Стоп для вагітних, якщо він навчається у нашої Школі?

Важливі застереження та рекомендації до масажу:

1. Вагітність має протікати без ускладнень.

2. Виконувати масаж із дозволу лікаря.

3. Рекомендований масаж у другому триместрі, за умовами п.1 та п.2.

4. Не виконувати розігрівальні техніки масажу стоп №11, №12.

5. Не виконувати масаж ніг в області, де знаходиться точка SP6, згідно з Китайською медициною. Вона є протипоказанням для вагітних жінок.


Важливо пам'ятати, що перед початком будь-якого масажу для вагітних важливо поговорити з лікарем і переконатися, що це безпечно для вас та вашої дитини. Кваліфікований масажист з досвідом в роботі з вагітними жінками повинен бути обізнаним із специфіками цього виду масажу та враховувати всі індивідуальні особливості кожної вагітної жінки.

Тайська рефлексологія стоп для вагітних

9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page