top of page
 • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Тайська рефлексологія стоп для вагітних

Оновлено: 7 вер. 2023 р.

Тайська рефлексологія стоп - унікальна техніка масажу, яка була створена понад 700 років тому. Ця техніка масажу корисна всім, а також, і для майбутніх мам.

Але цей вид масажу треба адаптовувати для врахування потреб майбутніх матерів та забезпечення їхнього комфорту та безпеки.

Ось деякі ключові аспекти Тайського рефлексологічного масажу для вагітних:

 1. Положення: Під час тайського масажу для вагітних, жінка зазвичай розташовується на спині з підтримкою спеціальних подушок та підкладок, щоб забезпечити комфорт та безпеку для неї і її майбутньої дитини. Важливо використовувати правильне положення, щоб уникнути надмірного тиску на живіт вагітної жінки.

 2. Техніки масажу: Тайський масаж для вагітних використовує ніжні, ділячі рухи, які спрямовані на розслаблення м'язів, покращення циркуляції та зменшення болю у спині та ногах, що часто виникає під час вагітності. Тому, під час масажу Тайської рефлексології, для майбутніх мам можна використовувати великий палець, а не рефлексологічну паличку. А також виконувати меншу кількість рухів та з несильним натисканням.

 3. Виключення деяких областей: Під час масажу для вагітних зазвичай уникають областей, які можуть бути чутливими або мають потенційно негативний вплив на вагітність. Наприклад, деякі точки на ногах, які використовуються в звичайному Тайському масажі, можуть бути пропущені.

 4. Спеціальні масажні олії: Для масажу вагітних часто використовують спеціальні масажні олії, які не мають агресивних ароматів або хімічних речовин, що можуть бути небезпечними для майбутньої матері та її дитини.

 5. Емоційна підтримка: Тайський рефлексологичний масаж для вагітних також може включати аспекти психологічної підтримки, такі як розмови або музика релаксації, що допомагають вагітній жінці зняти стрес і покращити емоційний стан.


Тайська рефлексологія стоп для вагітних може мати різні позитивні результати для майбутніх матерів. Ось деякі з них:

 1. Зняття стресу і розслаблення: Масаж допомагає вагітним жінкам зняти стрес, покращити настрій і розслабитися. Це особливо важливо в період вагітності, коли можуть виникати емоційні коливання та стрес.

 2. Зменшення болю і дискомфорту: Тайський рефлексологічний масаж спрямований на активні точки на стопах, які пов'язані з різними частинами тіла. Він може допомогти зменшити біль та дискомфорт, особливо у спині, ногах і стопах, що часто виникає внаслідок збільшеного навантаження на ці ділянки тіла під час вагітності.

 3. Покращення кровообігу: Масаж сприяє покращенню кровообігу, що може бути корисним для забезпечення достатнього кисню та поживних речовин для майбутньої дитини та зменшення набряків.

 4. Покращення роботи лімфотичної системи: Зниження набряку ніг і стоп, результат якого може триматися 3/4 дня. Відчуття комфорту та легкості в ногах після масажу..

 5. Покращення сну: Розслаблення, яке надає масаж, може сприяти кращому сну для вагітних жінок, особливо тих, хто стикається з безсонням або переривчастим сном.

 6. Психологічний комфорт: Важливий аспект вагітності - це психологічний комфорт майбутньої матері. Масаж може допомогти зберегти спокій та позитивний стан душі.

 7. Підготовка до пологів: Деякі люди вважають, що рефлексологічний масаж може допомогти стимулювати точки, пов'язані з пологами, і підготувати жіночий організм до цього процесу.


Що ПОВИНЕН знати майстер при виконанні Тайської Рефлексології Стоп для вагітних, якщо він навчається у нашої Школі?

Важливі застереження та рекомендації до масажу:

1. Вагітність має протікати без ускладнень.

2. Виконувати масаж із дозволу лікаря.

3. Рекомендований масаж у другому триместрі, за умовами п.1 та п.2.

4. Не виконувати розігрівальні техніки масажу стоп №11, №12.

5. Не виконувати масаж ніг в області, де знаходиться точка SP6, згідно з Китайською медициною. Вона є протипоказанням для вагітних жінок.


Важливо пам'ятати, що перед початком будь-якого масажу для вагітних важливо поговорити з лікарем і переконатися, що це безпечно для вас та вашої дитини. Кваліфікований масажист з досвідом в роботі з вагітними жінками повинен бути обізнаним із специфіками цього виду масажу та враховувати всі індивідуальні особливості кожної вагітної жінки.

Тайська рефлексологія стоп для вагітних10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page