top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Тайський масаж для немовлят

Маленький BIG BOSS або як робити масаж для немовлят


“Слідуйте послідовності масажу, але завжди будьте готові до настрою немовляти! Якщо дитина плаче, зупиніться, пограйтеся з нею, а потім знову відновіть масаж. , розуміння та турботи." - Навчальний курс "Тайський Масаж для вагітних та немовлят".


Тайський масаж для немовлят включає техніки масажу: ніг, стоп, рук, грудей, живота, обличчя, масаж спини в двох положеннях, йога розтяжки і завершальний масаж. Ви застосовуєте той же метод техніки масажу – по 10 Енергетичних Лініях Sen Sib та виконуєте його згідно усіх Правил.


Які системи організму дитини впливає масаж?


1.Система кровообігу: покращує кровообіг, знижує частоту серцевих скорочень, підвищує температуру в області масажу та збільшує циркуляцію лімфи.

2.Кістково-м'язовасистема: підвищує м'язову силу та ефективність.

3.Нервовасистема: стимулює та покращує нервову та чутливу діяльність, надаючи заспокійливу дію, покращуючи чутливість шкіри та покращуючи функції внутрішніх органів, таких як шлунок, кишечник та інші.

4.Дихальнасистема: покращує глибину дихання та виробляє розслаблення.


Що потрібно для КРАЩОГО масажу для немовлят?

Велика увага, чудовий настрій, добре та безпечно обладнане місце, досвідчений та професійний майстер, знання протипоказань.


На нашому курсі "Тайський масаж для вагітних жінок та немовлят" ми не тільки вчимо найкращим технікам Тайського Традиційного масажу, але й розкриваємо всю необхідну інформацію для роботи з немовлятами та даємо важливі рекомендації для майстра.


Два дні, ДВІ техніки масажу-для МАМИ та для НЕМОВЛЯ!


Як написав Теодор Драйзер: - "Любити - це піклуватися про перегонки!"


Любіть, бережіть себе та своїх близьких та БУДЬТЕ ЗДОРОВИ!


Тайський масаж для немовлят

Comments


bottom of page