top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Тенісний м'яч. Усуваємо біль у спині.

Оновлено: 7 вер. 2023 р.

З'явився біль у спині? Немає можливості потрапити на прийом до свого майстра масажу?

А Ви знали, що...

прокочування ТЕНІСНОГО м'ячика всією стопою допоможе Вам при болях у спині, який був викликаний ішіас?!


Тенісний м'ячик - дивовижний і дуже КОРИСНИЙ предмет для ЗДОРОВ'Я!

Ми вже писали про користь тенісного м'яча для самасажу. Ви можете використовувати його при болях у спині, плечах, ногах. Виконувати самомасаж в області сідниць, щоб зняти напругу в спині і позбутися болю в області попереку, яка була викликана проблемою з сідничним нервом - ішіас.


Ішіас – це біль під час сідничного нерва. Вона зазвичай є результатом компресії корінців поперекового відділу хребта. Найчастішими причинами є ураження дисків та звуження спинномозкового каналу (спінальний стеноз). Характерний біль, що іррадіює від сідниць у нижні кінцівки.


Отже.

* При гострій стадії - обов'язково звернення до лікаря і ніякого масажу чи самомасажу.

* Хронічна стадія: Тайський Традиційний Масаж, Тайський масаж TOK SEN, Тайський масаж з Трав'яними мішечками Herball Ball, а також - самомасаж і масаж стопи тенісним м'ячиком. І звичайно ж, не забувайте про РОЗТЯЖКИ! Це э обов'язкова умова за будь-якого м'язового болю!


Як виконувати масаж тенісним м'ячиком на стопах?

Встаньте стопою на тенісний м'ячик і прокочуйте м'ячик від початку стопи до п'яти і назад до зняття болючих відчуттів. Виконуйте цю техніку повільно і обов'язково тримайтеся за стілець або стіну, щоб не втратити рівновагу.


Скільки часу надати масажу? Час визначайте для себе самі, адже щоразу Ви зможете це робити довше. Але, починайте від півхвилинки – до 1 хвилини на кожну ногу. Можете довше, якщо не відчуваєте дискомфорту.


Як часто? При необхідності – щодня. Для профілактики - через 1-2 дні, адже масаж стопи дає прекрасні результати на весь організм в цілому, знімаючи головний біль і покращуючи травлення!


Будьте здорові та бережіть себе!


массаж теннисным мячом

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page