top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Усвідомленний дотикВи проводите ДІАГНОСТИКУ перед початком сеансу масажу для своїх клієнтів?

Ні?

А Ви знаете, що👇


Успіх лікування м'язово-фасціальних болів безсумнівно залежить від майстерності фахівця. І воно більшою мірою залежить від його вміння пальпувати, а саме, визначати через дотик, чого потребує клієнт, ступінь його болю, ступінь порушення функцій.

Дослідження м'язів, фасцій, зв'язок через дотик – це тонке мистецтво, яке поступово втрачається.


Як визнати стан м'язів?


👍Здорові м'язі: здорова м'язова тканина м'яка, податлива, пружна і при пальпації безболісна.

👎Проблемні м'язи: жорсткіші, з ущільненими ділянками, менш еластичні, фіксується укорочений стан, підвищена болючість у тригерних точках і викликають появу специфічного патерну іррадуючих болів.


👌Для чого потрібно зробити пальпаторну діагностику?


Професійний майстер повинен перед початком роботи провести діагностику м'язів тієї області, на біль у якій скаржиться клієнт, щоб детально скласти для себе План подальшої роботи над проблемою клієнта.


Уважне дослідження м'язів клієнта через усвідомлений дотик до початку сеансу є незамінним діагностичним процесом, якій надалі стає під час роботи - лікувальним інструментом.

Також, через пальпаторну діагностику майстер може визначити дисфункції, що несуть клієнту дискомфорт і біль і відтворити ту позу або поступ, яка могла стати джерелом болю для клієнта.


Пальпаторна діагностика - це потужний професійний інструмент майстра, завдяки якому швидше досягається ефективний результат усунення м'язово-фасціальних болів та зростає рівень довіри з боку клієнтів.


Допоміжне джерело:"Healing hands", D.Finando


TMC SCHOOL UKRAINE

+38-067-479-27-03


Comments


bottom of page