top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Історія Тайського Традиційного масажу

Оновлено: 7 вер. 2023 р.

Тайський Традиційний Масаж об'єднав у собі найкращі Знання Індійської та Китайської культури та методів їхнього зцілення.

Побудова технік Тайського Традиційного Масажу базуються на Аюрведичному принципі Життєвої Енергетичної Сили, а саме на Теорії про 5 Елементи Життя: Вода, Земля, Повітря, Вогонь і Небо (Чакри) та Китайський метод виконання масажу по Ліній Життєвої Енергетичної Сили, в одязі та шляхом точкового натискання.

Взявши ці дві Теорії та методи виконання масажу за Лініями Життєвої Сили та Енергії, які перетинали все тіло людини – тайські цілителі створили свою Теорію про ці Лінії – SEN SIB та свої унікальні техніки масажу, які досі існують під назвою Тайський Традиційний Масаж.

Тайський Традиційний Масаж - це в першу чергу робота з енергією людини по 10 Енергетичним Лініям, шляхом точкового натискання в правильному темпі та напрямку з використанням унікальних технік пасивної розтяжки Йога для клієнта. Традиційні техніки виконуються лише у одязі.

Тайський Традиційний Масаж застосовує безліч терапевтичних методів та прийомів масажу для більш ефективного та швидкого вирішення якоїсь проблеми на фізичному рівні, такі як, наприклад: масаж Трав'яними мішечками Herbal Ball, масаж дерев'яними інструментами TOK SEN, масаж стопами Step On або Тайська рефлексологія стоп. Але всі додаткові техніки масажу виконуються на базі Тайського.


Історія Тайського Традиційного масажу
Історія Тайського Традиційного масажу
9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page