top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Етика в Тайському Традиційному Масажі


Професійна ЕТИКА є у кожній професії. І вона також існує і у Тайському Традиційному масажі.


У Королівстві Таїланд - ЕТИКА МАЙСТРА прописана на Державному рівні, але щоб приступити до роботи майстру необхідно:

1. пройти навчання в акредитованій Школі

2. отримати Ліцензію

3. принести Присягу, яка вимагає дотримання Правил виконання технік Тайського Традиційного Масажу

4. Та завжди дотримуватися етичних норм і поведінки, щоб зберегти справжнє призначення масажу - терапевтична допомога у відновленні та оздоровленні духу, енергії та тіла людини.


Правила Етики у нашій Школі – це дотримуватись трьох головних Правил:

SAFE. POLITE. EFFECTIVE, що означає:


Безпека. Повага. Ефективність


  1. Безпека: безпека клієнта є найважливішим пунктом у роботі масажиста. Масажист повинен знати та використовувати правильні техніки, щоб уникнути можливих травм або погіршення стану клієнта.

  2. Ввічливість та поведінка: Масажист повинен вести себе відповідно до найвищих етичних норм. Це включає повагу до клієнта, уважне ставлення до його особистого простору і ввічливе ставлення під час масажу, манери виконання технік масажу майстром, організація місця проведення процедури, а також зовнішність і охайність майстра.

  3. Ефективність: Професійний масажист повинен володіти глибокими знаннями і вміннями у Тайському Традиційному масажі та застосовувати їх для досягнення максимальної користі для клієнта. Він має розуміти потреби клієнта та адаптувати техніки відповідно до них.

  4. Збереження індивідуальності та приватності: Масажист повинен поважати конфіденційність своїх клієнтів і ніколи не розголошувати особисту інформацію без дозволу.

  5. Професійний розвиток: Масажист повинен постійно покращувати свої навички, отримувати нові знання і вдосконалювати свій підхід до масажу.

  6. Здоров'я та гігієна: Масажист повинен дотримуватися високих стандартів гігієни і стерильності, щоб забезпечити безпечне оточення для клієнта.

Враховуючи ці принципи етики, клієнти можуть відчувати впевненість у професіоналізмі масажиста та довіряти йому своє здоров'я та добробут.Етика в Тайському Традиційному Масажі


Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page