top of page
Курси Тайського масажу. Київ. Навчання

Довгострокові курсы

NCBTMB.TMC School Ukraine

Дані курси розраховані на 30 годин навчання та проходять у 4 або 5 днів. Видається Міжнародний сертифікат NCBTMB.

01

TMC School Ukraine.Навчання Тайському масажу в Україні

Основи Тайського Масажа

Рівень 1.  30 годин / 4 дні / с 9:00 - 17:30

Курс "Основи Тайського Масажу" – це найважливіший курс для тих, хто хоче професійно підійти до вивчення давніх технік лікування через роботу з Енергією. Курс включає 160 базових технік масажу: голови, шиї, плечей, обличчя, спини у 2-х позиціях, рук, живота, ніг. На цьому курсі студенти вивчать унікальні стародавні техніки пасивної Йоги-розтяжки для клієнта та дізнаються, як правильно завершити сеанс масажу. На курсі Ви детально ознайомитеся з Показаннями та Протипоказаннями до масажу. Будете складати письмовий 70% та практичний 80% іспити. Навчіться складати індивідуальний План масажу. ​

02

Основи Тайського Масажу на столі

Рівень 1 ПЛЮС. 30 годин/ 4 дні / с 9:00 - 17:30

Курс "Основи Тайського Традиційного Масажу на столі. Рівень 1 Плюс. 30 годин" - цей курс заснований на Базі курсу "Основи тайського Традиційного масажу. Рівень 1", але з адаптацією роботи на столі. Також для цього курсу передбачено додаткове навчання роботи з Трав'яним мішечком Herbal Ball. Після закінчення курсу "Основи Тайського Традиційного Масажу на столі "Рівень 1 Плюс. 30 годин", Ви зможете продовжити своє навчання на курсі "Просунутий Тайський Масаж. Рівень 2", але вже працюючи тільки на маті.

Тайський масаж на столі.Навчання.Київ. Курси тайського масажу
Тайський масаж травянимі мешочками.Навчання.Київ. Курси тайського масажу.Україна

03

Просунутий Тайський Масаж

Рівень 2. 30 годин / 5 днів / з 9:00 -16:00

Програма курсу "Просунутий Тайський Масаж" спрямована на вдосконалення знань курсу "Основи Тайського Масажу. Рівень 1". Також на цьому курсі студенти детально дізнаються про Енергетичні Лінії SEN SIB, їх застосування згідно з проблемою людини та побудову ефективного Плану масажу. Даний курс насичений техніками самомасажу та Yoga вправами Lue shri Dadton від Буддійських ченців для відновлення сил і здоров'я майстра. І звичайно ж, з даного курсу у Вас розпочнеться введення в терапевтичні техніки Тайського масажу – робота Трав'яними мішечками Herbal Ball. Студенти дізнаються про секрет самостійного виготовлення Трав'яних мішечків та їх застосування для досягнення найбільш ефективного результату масажу. Трав'яний мішечок Herbal Ball Ви отримуєте в подарунок.

04

Терапевтичний Тайський Масаж

Рівень 3. 30 годин / 5 днів / з 9:00 -16:00

Цей курс наближає Вас до професійної майстерності. У процесі навчання Ви дізнаєтеся про техніки, які дадуть можливість працювати більш ефективно з найпоширеніших проблем, пов'язаних з м'язами. Терапевтичні техніки та методи стародавніх майстрів допоможуть досягати результату набагато швидше, оскільки Ви отримаєте докладний опис багатьох проблем, причин їх виникнення та застосування конкретних технік масажу для їх вирішення. Унікальна Терапевтична техніка Тайського масажу дерев'яними інструментами TOK SEN розширить Ваші можливості роботи, прискорить процес одужання Ваших клієнтів і допоможе стати Вам найбільш затребуваним майстром. Дерев'яні інструменти TOK SEN Ви отримуєте в подарунок.

Ток Сен.Курси тайського масажу.Україна.Київ.Школа масажу
bottom of page