top of page

TMC SCHOOL UKRAINE

Соборук Олена. Основатель и преподаватель первой аффилированной Международной Школы Тайского Традиционного Массажа в Украине от Королевства Таиланд (Диплом GCT 600 часов (2015-2019гг) утвержден Министерством Здравоохранения, Министерством Образования и Министерством Юстиции Королевства Таиланд, с правом преподавания Тайского Традиционного Массажа с Уровня 1 по Уровень 5, а также всех кратковременных курсов по Программе TMC School Chiang Mai. http://www.tmcschool.com/global.php Директор и преподаватель эксклюзивного филиала Международной Школы Эстетики и Массажа Manualistic (2019г). www.manualisticukraine.com Аккредитованный инструктор непрерывного образования (APCE) по массажной терапии от NCBTMB (USA) и всех международных организаций массажа (№1000728. 24.03.2022), который продемонстрировал качественное обучение в соответствии с самыми высокими стандартами в своей профессии. https://www.ncbtmb.org/ceproviders/ukraine/kyiv/kyiv/approved-providers/olena-soboruk/#link_business Амбасса

Моя історія

МЕНЕ ЗВУТЬ ОЛЕНА СОБОРУК

Сьогодні я перший і єдиний акредитований викладач Тайського Традиційного Масажу Міжнародного рівня в Україні і я дуже люблю те, чим займаюся - а саме, навчаю Вас справжньому Стародавньому мистецтву зцілення тіла через Життєву Енергію. У своїй Школі TMC School Ukraine я навчу Вас технікам Тайського Традиційного Масажу, які передавалися Великими Майстрами на протязі 1000 років. Ви отримаєте найкращі унікальні знання Терапевтичних Методів, які допоможуть Вашим клієнтам знайти гармонію тіла, енергії  та духу.

Як почалася МОЯ історія? Можливо, як у багатьох із Вас.  Все почалося понад 20 років через власну травму, яка і стала дороговказною Зіркою у зміні моєї професії та мого Життя в цілому.  

Моя порада Вам: вірте в себе, довіряйте своєму серцю і знайте, що в Житті можливо все! На неможливе потрібно трохи більше часу!

Успіхів Вам у досягненні своєї Мрії!

Diploma of Thai Massage Teacher TMC School Thailand
TMC School Thailand. TMC School Chiang Mai. Olena Soboruk
Soboruk Olena. NCBTMB
Два изображения Будды перед часовней

TMC SCHOOL THAILAND

120 КРАЇН СВІТУ

18 600 СТУДЕНТІВ

Додаткова інформація про мене

 • Засновниця та викладачка першої афілійованої Міжнародної Школи Тайського Традиційного Масажу в Україні від Королівства Таїланд (Диплом GCT 600 годин (2015-2019рр)затверджений Міністерством Охорони Здоров'я, Міністерством Освіти та Міністерством Юстиції Королівства Таїланд, з правом викладання Тайського Традиційного Масажу з Рівня 1 до Рівеня 5, а також усіх короткострокових курсів за Міжнародної Програмою TMC School Chiang Mai. http://www.tmcschool.com/global.php

 • Діректорка та викладачка ексклюзивної філії Міжнародної Школи Естетики та Масажу Manualistic в Україні (2019р).www.manualisticukraine.com

 • Акредитований інструктор безперервної освіти (APCE) з масажної терапії від NCBTMB (USA) та всіх міжнародних організацій масажу(№1000728. 24.03.2022),який продемонстрував якісне навчання відповідно до найвищих стандартів у своїй професії. https://www.ncbtmb.org/ceproviders/ukraine/kyiv/kyiv/approved-providers/olena-soboruk/#link_business

 • Амбасадорка та викладачка World Wellness Association And Holistic Therapies (Benilux, 2020р.)https://wwaht.com

 • Бьюті спеціаліст Міжнародного рівня.(ITEC. London.2014р.)

 • Майстер професійного масажу по обличчю та тілу.(з 2011р.)​

 • Представниця у ПЗ Українські жінки в ООН(2021,2022гг)

 • Представниця ГО "Геополітичний Альянс Жінок"(з 2021р.)

 • Учасница  в Міжнародній Конференції Тайського Масажу. Таїланд, м.Чіанг-Май.(2017р)

 • Первая учасниця України в Чемпіонаті Світу по масажу. Копенгаген, Данія(2018р)

 • Відзначено престижною нагородою як Beauty & Health Expert у щорічному престижному заході Cosmolady Awardsу нагородженні найуспішніших Бізнес-Леді України 2021 року.

 • Відзначено нагородою"100 успішних Бізнес леді Київщины 2021 року"

 • Учасниця Проекту "Ген КОД України", який відкривав тиждень Високої моди Fashion Week Ukraine 2021р.

 • Учасниця в унікальному проекті - книзі "100 найвідоміших жінок України 21 століття"

 • Автор статей у журналі Cosmo Lady (2021р).

Олена Соборук. Найкращі Українки 21 століття

TMC SCHOOL UKRAINE

Що б ти зробив уже сьогодні, якби ти знав, що на тебе чекає УСПІХ?

Наша Школа випустила з 2018 року понад 200 майстрів Тайського Традиційного Масажу. Хтось вивчав Тайський Масаж для розширення своїх знань і застосування їх у сім'ї, хтось починав тільки свої кар'єрні сходи, а хтось прийшов до нас вже визнаним професіоналом у галузі масажу.

Абсолютно всі сказали, що час та гроші вони витратили не дарма!

Ми пишаємось кожним із наших студентів! Особливо тоді, коли вони розповідають про свої ефективні результати та великі успіхи, відкривши свій бізнес або працюючи в кращих SPA - салонах світу!

Наші курси

На кожному курсі в нашій Школі ми дбаємо про Ваш комфорт та безпеку. Ми дуже намагаємося, щоб Ваше навчання пройшло корисно, цікаво, пізнавально і в добрій обстановці. Ми дуже хочемо, щоб Ви отримали найкращі знання Тайського Традиційного Масажу з Міжнародної Королівської Програми TMC School Thailand, застосовували їх по всьому світу і стали найкращими у своїй професії!

bottom of page