top of page
Обливание массажным маслом

Одноденні курси

Дані курси представлені за Міжнародною Королівською програмою TMC School Thailand і дають Вам освоїти прекрасні техніки Тайського Традиційного масажу за один день.

Массаж шеи

Тайський Масаж на стільці

6 годин з 9:00 - 16:00

Тайський Традиційний масаж на стільці - це унікальна короткострокова Програма, яку можна назвати "ШВИДКОЮ ДОПОМОГЮ" для Ваших клієнтів, близьких та друзів, яка спрямована на ефективну роботу зі зняття тонусу м'язів шийно-коміркової зони, спини та плечей. Цю техніку можна виконувати як на професійному стільці, так і на звичайному стільці.
Техніку Тайського Традиційного масажу на стільці можна застосувати: спорт клубах, офісах, медустановах, для людей в інвалідних кріслах, в будинках для людей похилого віку, вдома, коли терміново необхідна допомога, але площа приміщення не дозволяє провести повноцінний масаж, та навіть на вулиці.

Массаж шеи и плеч

Тайський Масаж для пар

6 годин з 9:00 - 16:00

Ця Програма "Тайський масаж для пар" -  побудована таким чином, щоб кожен бажаючий міг освоїти базові знання Тайського масажу для виконання цих стародавніх технік у колі сім'ї та близьких.

Це комплекс базових технік Тайського масажу, спрямовані на розслаблення та зняття тонусу м'язів у всьому тілі.

Ви також дізнаєтеся техніки самомасажу при ГОЛОВНОМУ БОЛІ і 3 вправи Lueshri Daton для зняття м'язового тонусу від Буддійських Монахів.

Массажные Камни

Тайський Масаж Herbal Ball

6 годин з 9:00 - 16:00

Прекрасний курс для отримання нових та дуже корисних знань – це Тайський Масаж трав'яними мішечками Herbal Ball.

Ви дізнаєтесь про склад інгредієнтів Трав'яного мішечка, який виготовляють у Таїланді, а також зможете правильно підібрати їх в Україні для своїх клієнтів.

Ви навчитеся правильно зав'язувати мішечок з техніки тайських майстрів та застосовувати їх правильно для своїх клієнтів.

Ви дізнаєтесь показання, протипоказання до даного масажу, а також умови зберігання трав'яних мішечків.

Отримайте ще один секрет від стародавніх тайських цілителів і станьте найкращим у своїй професії!

Виньяса

Тайський Extra Yoga Масаж

6 годин з 9:00 - 16:00

Ви закінчили "Терапевтичний Тайський Масаж. Рівень 3" і Ваші клієнти молоді, здорові, займаються йогою або активним спортом, а може бути гнучкими та еластичними від природи!

Тайські техніки Extra Yoga Stretching припускають відмінні знання Тайського Традиційного Масажу і хорошу фізичну підготовку самого майстра.

 

Тайські техніки Extra Yoga Stretching дадуть Вашому клієнту активне та максимальне розтягнення м'язів та зв'язок після масажу та принесуть користь як після повноцінного заняття Йогою.

bottom of page