top of page
 • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Біль у коліні

Оновлено: 26 вер. 2023 р.

Біль у коліні може бути викликаний різними факторами, включаючи травми, запалення, знос суглоба та інші медичні проблеми.


Найбільшпоширені причини болю в коліні це:


пателофеморальний больовий синдром, розтягнення зв'язок, тендиніт надколінка, розтягнення зв'язок колінного суглоба, остеоартрити, ревматоїдний або інший запальний артрит, подагра.


Тайський масаж може бути корисним для полегшення болю в коліні, особливо якщо біль пов'язаний з м'язово-суглобовими проблемами або надмірним напруженням у цій області. Однак важливо звернути увагу на кілька ключових аспектів:

 1. Кваліфікований масажист: Важливо звертатися до досвідченого та кваліфікованого масажиста, який має розуміння анатомії та медичних аспектів Тайського масажу. Вони повинні знати, як правильно працювати з областями колінного суглобу для полегшення болю та напруги.

 2. Заздалегідь консультуйтеся з лікарем: Перед тим, як розпочати будь-який вид масажу для полегшення болю в коліні, зверніться до свого лікаря або фахівця із суглобових захворювань. Важливо визначити причину болю та впевнитися, що масаж не протипоказаний у вашому конкретному випадку.

 3. Індивідуальний підхід: Майстер масажу повинен розуміти ваші особисті потреби та враховувати особливості вашого стану здоров'я. Легкий та обережний масаж може бути більш відповідним для людей з болями в коліні, особливо якщо існують медичні обмеження.

 4. М'язова релаксація і розтяжка: Тайський масаж сприяє розслабленню м'язів та сприяє їх розтяжці. Це може допомогти зменшити напругу в колінному суглобі та покращити кровообіг.

 5. Терапевтичні техники масажу: Масажист може використовувати терапевтичні техніки масажу, щоб впливати на точки, пов'язані з колінним суглобом та сусідніми областями. Це може допомогти зняти біль та сприяти відновленню функції суглобу більш єфективніше.

 6. Поступовий підхід: Майстер повинен починати з загальних техник Тайського масажу з поступовим доданням терапевтичних техник та додаткових методів Тайського масажу. Якщо ви відчуваєте полегшення та відсутність погіршення, можна поступово збільшувати тривалість та інтенсивність масажу.


Поради майстру, спрямовані на те, щоб упоратися з болем у коліні


 • Якщо приймаючий має біль навколо колінного суглоба або структур, майстер повинен спостерігати за стадією болю перед тим, як робити масаж.


1. Гостра стадія (запалення колінного суглоба) біль, почервоніння, тепло, припухлість

Терапевтичний тайський масаж заборонений. Ви можете використовувати пакет з льодом або холодний компрес та зверниться до лікаря.


2. Хронічна стадія (відсутність запалення) - дозволено виконувати Терапевтичний Тайський масаж. Довідка: Терапевтичний Тайський масаж, Рівень 3 рівень (Урок 1)

 • Дуже уважно контролюйте силу своих натискань (надмірна вага може збільшити навантаження на коліно, особливо у людей похилого віку з остеоартрозом).

 • Уникайте глибоких вигинів колін, тому що це може збільшити стрес або навантаження на колінний суглоб.

 • Поєднання Терапевтичного Тайського Масажу з іншими процедурами та вправами є перевагою для всіх пацієнтів.


боль в колене
4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page