top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Біль у попереку. Поради

Біль у попереку зустрічається дуже часто. Але іноді люди плутають біль у верхній частині попереку з проблемами в нирках.

ЧОМУ?


Синдром квадратного м'яза попереку іноді супроводжується неприємними відчуттями в районі ребер і виникають також спазми після поворотів тулуба в положенні лежачи або гострий біль при різких рухах тіла, наприклад, після кашлю або чхання - люди сприймають цей біль, як біль при проблемі з нирками.


Звичайно, необхідно виключити такий варіант, проконсультувавшись з лікарем.

Але, якщо з нирками все добре, а біль залишається, то це все-таки одна з найпоширеніших проблем у повсякденному житті – синдром квадратного м'яза попереку.


Отже.

Причини синдрому квадратного м'яза попереку:

*Сидячий образ життя

*Малорухливість

*Порушення правильної постави

*Низьке фізичне навантаження

*Неправильне положення тіла при підйомі важких предметів

*Переохолодження

*Вагітність

*Проблеми внутрішніх органів


Симптоми:

супроводжується тупими, ниючими болями в попереку. Іноді відчувається поколювання, спостерігається припухлість м'яза. Часто відбуваються спазми вище за сідниці. Іноді виникає різкий біль при чханні, кашлі, глибокому вдиху, різкому повороті тулуба. Може відбуватися оніміння стоп ніг чи промежини. Може підвищуватись температура.


Де знаходиться?

Квадратний м'яз попереку (лат. Musculus quadratus lumborum) парний, плоский, чотирикутний; починається задній частині здухвинного гребеня, здухвинно-поперековій зв'язці і на поперечних відростках I-V поперекових хребців. Прикріплюється до медіального краю XII ребра і до поперечних відростків I-V поперекових хребців.


Шо робити?

1. У гострому періоді – консультація та повний огляд у лікаря, щоб унеможливити всі небезпечні варіанти проблеми.

2. Якщо гострий період пройшов і лікар дозволяє робити масаж, рекомендуємо відвідати професійного майстра Тайського масажу, який володіє терапевтичними техніками (не меньше ніж Рівень 3) Тайського Традиційного масажу.

3. Виконувати самостійно додаткові вправи на розтяг м'язів попереку та м'язів стегна.


массаж при боли в пояснице

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page