top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Енергетичні Блоки


В Тайському масажі існує така думка, що є система енергетичних Ліній і точок в тілі, які можуть бути заблоковані або виходити з рівноваги. Ці блоки можуть призводити до фізичних або емоційних проблем, тому Тайський масаж спрямований на відновлення вільного потоку енергії і видалення ціх енергетчних блоків. Ось деякі типові Енергетичні Блоки, з якими можна стикатися в Тайському масажі:


Блоки енергії вздовж Лінії Sen Sib - це енергетичні Лінії, які проходять через тіло і відповідають за різні аспекти здоров'я. Блоки в цих лініях можуть викликати біль, дисбаланс енергії та стрес.


Блоки в терапевтичних точках: Тайський масаж також включає роботу з терапевтичними точками, схожими на ті, що використовуються в акупунктурі. Блоки в цих точках можуть впливати на різні органи і системи в організмі.


М'язеві блоки: Блоки в м'язах можуть призводити до болю і обмеженого руху. Тайський масаж допомагає розслабити м'язи та видалити блоки, сприяючи вільному рухові.


Емоційні блоки: Енергетичні блоки також можуть бути пов'язані з емоціями. Страх, стрес або негативні емоції можуть створити блоки в системі енергії. Тайський масаж допомогає відпустити ці емоційні блоки за рахунок свого виповнення в особому ритму та натисканню.


Енергетичні дисбаланси: Деякі люди можуть мати загальні енергетичні дисбаланси, коли одна частина тіла має більше або менше енергії, ніж інша. Тайський масаж допомагає відновити гармонію і рівновагу в цих системах.


Де можна знайти ці Енергетичні Блоки?

Область Енергетичніх Блоків можна знайти вздовж хребта, яка є найбільш поширеною областю блокіровки. Зони Енергетичніх Блоків це: м’язи голови, шиї та спини вздовж хребта. Щоб знайти ці Блоки, дізнатися та позбутися їх – майстру Тайського масажу потрібно бути дуже професійною людиною з великим знанням та досвідом.


тайский массаж шеи


Техніками роботи з Енергетичними Блоками Ви можете познайомитись у нашій Школі вже на Рівні 4 та 5.Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page