top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Стихія води

Оновлено: 26 вер. 2023 р.

Стихія води

У Тайському масажі Елемент Води, як одна з чотирьох стихій, також має своє значення і вплив на масаж.

Елемент Води або Стихія Води є рідкою частиною життя, що тече і всмоктується в організм. Елемент Води знаходиться в Елементі Землі і потребує Елементу Повітря для свого руху.

Елемент Води у тілі людини складається приблизно з 12 речовин, що виробляються організмом. Це жовч, слиз, лімфа, кров, піт, рідкий жир, твердий жир, сльози, слина, носовий слиз, синовіальна рідина (змазування суглобів) та сеча. Рідини, в нашому житті по відношенню до тіла, представлені Елементом Води у звичайних умовах, таких як дощ, річки, волога у ґрунті та будь-які форми рідини.

Тайський масаж стимулює потік води по всьому тілу та допомагає підтримувати здорові функції органів. У Тайському Масажі Елемент води символізує поток, гнучкість та зволоження. Ось як вона впливає на тайський масаж:

1. Гнучкість та рухливість: Вода асоціюється з гнучкістю, а також здатністю легко адаптуватися до змін. У Тайському масажі це відображається у рухах масажиста, які повинні бути плавними і гнучкими. Масажисти намагаються створювати враження безперервного потоку, схожого на течію води.

2. Емоційна гармонія: Вода асоціюється з емоціями, і тому масаж може сприяти емоційній гармонії та релаксації. Він може допомогти знімати стрес, заспокоювати нервову систему і підвищувати загальний настрій.

3. Баланс енергії: Вода впливає на баланс енергії в організмі. У Тайському масажі робота з енергетичними Лініями Sen Sib сприяє вільному потоку Енергії в тілі, а це сприяє загальному відчуттю балансу.

4. Очищення та відновлення: Вода також асоціюється з очищенням. Масаж може сприяти очищенню тіла від токсинів і негативних енергій, допомагаючи відновити енергію і життєву силу через активацію лімфатичної системи.

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page