top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

Стихія Вогню

Стихія Вогню складається з тепла і Життєвої Енергії. Стихія Вогню в контексті Тайського масажу відображається в практиках, які створюють відчуття тепла, Енергії і Життєвої Сили. Вогонь символізує палкість, ентузіазм та трансформацію. Але Вогонь має також природу нагрівати, спалювати та руйнувати. Ця функція пов’язана з іншими Елементами, оскільки Елемент Вогню допомагає Елементам Повітря та Води текти в тілі людини правильно та з потрібною температурою і підтримувати енергію тіла на потрібному рівні.


Елемент Вогню зберігає Елемент Землі теплим, щоб підтримувати його органи тіла в здоровому стані. Всередині тіла є чотири типи Стихії Вогню:

1. Перший тип - це Вогонь, який зберігає тіло в теплі і знаходиться біля легенів.

2. Другий тип - це Вогонь що створює неспокій і розташовує поблизу серце.

3. Третій - це Вогонь, який перетравлює їжу і локалізується в органах травлення.

4. Четвертий тип Вогню це як пожежа, яка спричиняє погіршення стану тіла і знаходиться в нижній частині тіла.


Користь від Стихії Вогню у Тайському масажу є покращання кровообігу, якій допомагає підтримувати правильну температуру тіла. Збалансований союз усіх чотирьох Стихій Елементів Життя є ключем до збереження доброго здоров'я. Дисбаланс одного чи іншого Елемента може викликати хворобу. Землі потрібна вода, щоб підтримувати вологість; повітря - підтримувати форму і підтримувати рух; а вогонь генерує тепло. У тілі також усі чотири Елементи повинні бути в гармонії та балансі щоб забезпечити здоров'я. Будь-яке блокування одної або кілька Лінії Sen Sib може бути через відсутність балансу між цими Елементами Життя.


Стихія Вогню в Тайському масажі проявляється через таки аспекти як:

Тепло і розслаблення: Вогонь асоціюється з теплом. Додаткові техники Тайського масажу використовують гарячі або теплі елементи, такі як Трав'яні кульки Herbal Ball, для сприяння розслабленню м'язів і поліпшення кровообігу.


Ентузіазм і енергія: Вогонь також символізує ентузіазм і життєву силу. Тайський масаж може допомогти збуджувати енергію та підвищувати життєвий тонус.


Трансформація і очищення: Вогонь в традиціях символізує трансформацію і очищення. Тайський масаж активно працює з лімфатичною системою, що допомагає видалити токсини та негативні енергії з організму.


Узагальнюючи, Стихія Вогню в Тайському масажі відображається у техніках, спрямованих на створення тепла, енергії, руху та життєвої сили в організмі та емоційному стані клієнта. Вона додає палкості та ентузіазму до масажу, підвищуючи його вплив на фізичне та емоційне благополуччя.


горит огонь

Останні пости

Дивитися всі

留言


bottom of page