top of page
  • Фото автораTMC SCHOOL UKRAINE

5 порад від головного болю

Хочете позбутися головного болю за 5 хвилин?


Ось Вам 5 порад від головного болю Буддійських Монахів:


1. Масаж точок на лобі по серединній лінії. Перша точка на центрі чола між брів. Цю точку називають ще третім оком. Друга точка знаходиться віше – чітко по середині чола.

Третя точка - біля коріння волосся. По черзі натискайте на кожну точку з її утриманням 3 -5 секунд.

2. Масаж скронь круговими рухами. Не тисніть занадто сильно!

3. Масаж по лінії брів: від внутрішнього куточка брови рухаємось до зовнішнього та закінчуємо на скронях. Виконуємо повільно, утримуючи натискання 3 -5 секунд.

4. Масаж вушних раковин. Починаємо від мочки вух вгору та назад. Виконайте такі 3 раунди.

5. Масаж усієї волосистої частини голови. Виконуйте активні кругові рухи пальцями, повністю зрушуючи м'язи апоневрозу. Та не забудьте розтерти задню поверхню шиї та плеч.


А також, кращою Терапевтичною точкою вважають:

точку між великим та вказівним пальцями. Знайдіть місце, яке буде найболючішим - це і буде Біологічно активна точка, яку Ви повинні масажувати не менше 1 хвилини!


Ви можете виконувати ці рекомендації щодня, навіть якщо немає головного болю, але Ви відчуваєте втому, перенапругу або просто довго працювали – ці техніки допоможуть Вам зняти втому, зменшити напругу в очах, нормалізувати кров'яний тиск - тому що згідно з Теорією Лінії Sen Sib, через голову та обличчя проходять 8 з 10 енергетичних Ліній. Виконуючи масаж або самомасаж обличчя, глові, шиї - ми активуємо потік енергії в цих Лініях, тим самим покращуючи самопочуття, знижуємо біль і відновлюємо силу і енергію у всьому тілі.


!!!При всіх неясних чи серйозних причинах – обов'язково зверніться до лікаря!самомассаж от головной боли
Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page